• Webové portály

  Webové portály

  Nově také vyvíjíme internetové portály v technologiích Java - Liferay, či Microsoft .NET MVC3

 • Vývoj aplikací

  Vývoj aplikací

  Naše firma je schopna vyvinout individuální řešení dle požadavků zadavatele. Vyvíjíme aplikace v nejnovějších technologiích. Před každým vývojem aplikace provádíme důkladnou analýzu, kterou konzultujeme se zadavatelem a zahrneme případné další požadavky.

 • Pronájem kapacit

  Pronájem kapacit

  Naše firma poskytuje kvalifikované odborníky pro Vaše potřeby přímo u vás ve firmě. Je to v poslední době velmi využívaná služba, která má nesmírné výhody. Výhody jsou především v tom, že jsme schopni pokrýt i krátkodobou náhradu vašich zaměstnanců.

Produkty

IS Správa organizace

Informační systém Správa organizace je určen pro potřeby společenských či politických organizací, komor, občanských sdružení a neziskových organizací. Vychází z moderních trendů a je řešen jako webová aplikace, což přináší benefity v podobě vysoké bezpečnosti, dostupnosti a uživatelské přivětivosti. Systém poskytuje okamžitý přehled o všech událostech a změnách ve spravované organizaci (struktura organizace, osoby, finance, akce atd.) a to jak v agregované tak detailní podobě. IS Správa organizace je flexibilně postaven na sadě předdefinovaných softwarových komponent. Při jeho konkrétní implementaci je díky zvolené technologii vždy možno zohlednit specifické potřeby a situaci klienta.