• Webové portály

  Webové portály

  Nově také vyvíjíme internetové portály v technologiích Java - Liferay, či Microsoft .NET MVC3

 • Vývoj aplikací

  Vývoj aplikací

  Naše firma je schopna vyvinout individuální řešení dle požadavků zadavatele. Vyvíjíme aplikace v nejnovějších technologiích. Před každým vývojem aplikace provádíme důkladnou analýzu, kterou konzultujeme se zadavatelem a zahrneme případné další požadavky.

 • Pronájem kapacit

  Pronájem kapacit

  Naše firma poskytuje kvalifikované odborníky pro Vaše potřeby přímo u vás ve firmě. Je to v poslední době velmi využívaná služba, která má nesmírné výhody. Výhody jsou především v tom, že jsme schopni pokrýt i krátkodobou náhradu vašich zaměstnanců.

Produkty

Dezadata WEB Framework

Nabízíme vývoj webového portálu, který je unikátní principem zabezpečení, jenž zaručuje naprosté bezpečí zákaznických dat. Webový portál vyvíjíme v technologii Microsoft .NET. Pomocí této technologie je zajištěna plná funkčnost včetně unikátního bezpečnostního systému. Tato technologie nabízí nejnovější vývojové nástroje a trendy. Jako framework používáme MVC 3. Narozdíl od konkurenčních vývojových platforem je tato technologie více flexibilní a má plnou podporu společnosti Microsoft. Celé řešení je vyvíjeno pomocí technologie HTML 5 a CSS 3. Jedná se o nejnovější univerzální jazyk, který má podporu napříč platformami webových prohlížečů. Lze se tedy napojit na portál přes pc, tablet nebo mobil, které běží na rozdílných operačních systémech. Pro zvýšení zabezpečení používáme systém dvoufaktorového přihlašování - zadání uživatelského jména, hesla a kontrola přes SMS nebo email. Na portál mohou být aplikovány další technologie jako jsou třeba FTP, webové služby (např. komunikace s externími systémy) atd ... Webový portál je plně konfigurovatelný a přizpůsobitelný vaším požadavkům.