• Webové portály

  Webové portály

  Nově také vyvíjíme internetové portály v technologiích Java - Liferay, či Microsoft .NET MVC3

 • Vývoj aplikací

  Vývoj aplikací

  Naše firma je schopna vyvinout individuální řešení dle požadavků zadavatele. Vyvíjíme aplikace v nejnovějších technologiích. Před každým vývojem aplikace provádíme důkladnou analýzu, kterou konzultujeme se zadavatelem a zahrneme případné další požadavky.

 • Pronájem kapacit

  Pronájem kapacit

  Naše firma poskytuje kvalifikované odborníky pro Vaše potřeby přímo u vás ve firmě. Je to v poslední době velmi využívaná služba, která má nesmírné výhody. Výhody jsou především v tom, že jsme schopni pokrýt i krátkodobou náhradu vašich zaměstnanců.

Služby

Systémová integrace

Systémová integrace v oblasti informačních technologií představuje nástroj pro úspěšné spojování jednotlivých komponent, používaných při budování informačních systémů do fungujícího komplexního celku. Jako systémový integrátor je společnost DezaData v mnoha případech garantem úspěšných realizací a integrace služeb.

V této oblasti se firma zaměřuje především na:


Konzultační a poradenské služby

Na základě dlouholetých zkušeností z vývoje a implementace informačních systémů je společnost DezaData schopna zajistit:


Vývoj na zakázku

Těžiště naší činnosti spočívá především v zakázkovém vývoji software dle konkrétních požadavků klientů. Naším cílem je pružně reagovat na požadavky každého jednotlivého zákazníka a přizpůsobit se jeho specifickým podmínkám a technologické platformě nebo ji doporučit.

Široká škála vlastních technologií, kvalitní personální zázemí, množství poskytovaných služeb a dlouholeté působení na trhu IT jsou zárukou úspěchu řešení od nás. Naše řešení zákazníkům zajistí efektivní využívání informačních technologií, což povede ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti a prosperity.

Naše vývojové projekty se zaměřují především na:


Outsourcing

Outsourcing představuje jednu z efektivních metod jak dosáhnout významných úspor, kvality a rychlosti při řešení Vašich projektů.

Rychlý vývoj informačních technologií a skutečnost, že oblast IT představuje pro většinu firem jen podpůrný proces, znamená, že najímat potřebné odborníky a rozšiřovat tak počet vlastních zaměstnanců nemusí být vždy výhodné. Proto Vám nabízíme následující služby:


Pozitivní faktory a přínosy spolupráce se zkušeným a dlouholetým poskytovatelem služeb v oblasti outsourcingu IT:


Prodej licencí Oracle

Společnost DezaData je partnerem společnosti Oracle (Oracle Partner Program Member) a také autorizovaným prodejcem SW licencí Oracle jak pro přímý prodej tak pro prodej prostřednictvím dodávky řešení.