Skip to content

Služby

Co nabízíme

Společnost DEZADATA nabízí služby implementace a vývoje na zakázku, stručný pasport staveb, vytvoření a publikace virtuálních prohlídek, interiérové skenování a zaměřování, konzultace a školení v oblasti správy pasportu ve facility managementu.

Pasportizace

V návaznosti na naše aplikační portfolio nabízíme služby fyzické pasportizace. Zaměřujeme se na sběr dat z prostoru kanceláří, ordinací a technických místností. Posbíráme a zaevidujeme údaje o rozměrech, stavebních prvcích a vybavení.
Podporujeme běžně používané projekční podklady ve formě rastru, PDF, CAD a IFC.

Pasport staveb šitý na míru

Vytvoříme základní stavební dokumentaci pro úřad nebo pouze dispoziční plán. Úroveň zpracování dle platné legislativy nebo Vašeho přání.

Zmapovaní prostoru před rekonstrukcí

Plánujete rekonstrukci nebo pouhou přestavbu místnosti? Obrať te se na nás. V plně zastavěném prostoru a za plného provozu zaměříme a vystavíme podklady pro další realizaci Vašich plánů.

Soulad s vyhláškou č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb

Rozumíme naší legislativě a její znalost převezmeme za Vás. Všechny potřebné výstupy pro další úřední kroky zajistíme v požadované kvalitě a rozsahu.

Evidence TZB a movitém majetku

Náš tým v oblasti pasportizace s Vámi projde Vaše požadavky a navrhne optimální řešení s cílem rychlého a efektivního sběru informací. Sbíráme data pro další využití, nikoliv ta, která budou pouze ležet ladem.

Implementace a vývoj na zakázku

Naším hlavním zaměřením a hnací silou je vývoj aplikací na míru. Portfolio vývoje rozšiřujeme o implementace a další rozvoj ověřených řešení našich partnerů.

Vývoj na zakázku

Těžiště naší činnosti spočívá především v zakázkovém vývoji software dle konkrétních požadavků klientů. Naším cílem je pružně reagovat na požadavky každého jednotlivého zákazníka a přizpůsobit se jeho specifickým podmínkám a technologické platformě nebo ji doporučit.

K naplnění široké škály technologických a funkčních požadavků nám pomáhá využívání a implementace osvědčeného frameworkového řešení. S využitím kvalitního personálního zázemí, množstvím poskytovaných služeb a dlouholetou zkušeností na trhu IT jsme schopni poskytnout záruku úspěchu. Naše řešení zákazníkům zajistí efektivní využívání informačních technologií, což povede ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti a prosperity.

Naše vývojové projekty se zaměřují především na:

 • Specializovaná softwarová řešení na zakázku, soutěžní systémy a portálová řešení
 • Vzdělávací aplikace
 • Grafická podpora CAFM systémů

Implementační služby

V rámci partnerské sítě jsme autorizovaným implementátorem informačního systému FaMa+. Jde o moderní SW nástroj pro realizaci komplexního řešení majetkové problematiky v nejrůznějších oblastech podnikatelského prostředí, veřejné správy i zdravotnictví. Nabízí intuitivní ovládání, velkou variabilitu, široké možnosti customizace a integrace s jinými informačními systémy.

Více o produktu se dozvíte na stránkách výrobce.

Virtuální prohlídky

Při realizaci četných projektů jsme zjistili, že virtuální prohlídka může být skvělým doplňkem do Vašeho aplikačního prostředí a mocným pomocníkem v orientaci ve Vašich nemovitostech.

Obsah služby

Pořízení kvalitní fotodokumentace nemovitosti, vytvoření panoramatických fotografií, vytvoření virtuální prohlídky.

Online hosting

Virtuální prohlídku za Vás zveřejníme a zajistíme její online prezentaci. Od nás obdržíte pouze odkaz a pokyny jak vše správně umístit na Váš web.

Pasportizace prohlídky

Služba umožňuje zahrnout do virtuální prohlídky i body zájmu s popisky, detaily, náhledy a odkazy na další zdroje.

Interiérové skenování a zaměřování

V rámci našich služeb pasportizace nabízíme i pomocnou ruku při zaměřování místností, vestaveb a obecně všeho těžce změřitelného.

Široké spektrum využití

Pro řemeslníky, kutili, reality, majitele nemovitostí, facility a mnoho dalších. Najdeme řešení i pro Vás.

Technologie

Zaměřování s využitím technologického spojení bodového měření, laserového měření a fotodokumentace.

Výstupy pro další zpracování

Výstupy je možné provádět do formátů DWG, IFC, PDF, XLSX

Orientace

Koupelnová a kuchyňská studia, řemesla.

Školení a konzultace

V rámci našich služeb nabízíme i školení našeho aplikačního portfólia a odborné školení v oblasti pasportizace, správy majetku a metodiky BIM pro facility managery.

Externí konzultace

V rámci partnerské sítě zajistíme odborné konzultace pro oblasti, které přesahují naše aktuální znalosti a podpoříme cestu k vašim cílům. Jsme tu pro Vás, stejně jako naši partneři.

Školení

Odborné školení pro uživatele, správce a administrátory. 

Konzultace

Na základě dlouholetých zkušeností z vývoje a implementace informačních systémů je společnost DEZADATA schopna zajistit:

 • služby v oblasti řízení projektů
 • globální studii informační strategie a po jejím vytvoření navrhnout optimální funkci IS/IT
 • analýzu informačních potřeb nutných ke koncepčnímu přístupu rozvoje a navrhnout vhodný způsob řešení
 • konzultační a metodickou podporu v zavádění CAFM systémů a možnosti využití metodiky BIM

Kybernetická bezpečnost

Řešení kybernetické bezpečnosti přesně dle potřeb zákazníka a ZoKB.

 • Bezpečnostní monitoring a dohled
 • Ochrana podnikových dat a proces
 • Řešení GDPR
 • AML Monitoring